O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Papierowe kosze na prezenty – co w nie zapakować?

Zbliżające się urodziny, imieniny czy też inne  święta to idealny czas na wręczanie prezentów swoim najbliższym osobom. Taki gest jest niezwykle miły, a uśmiech obdarowanej osoby pięknie zapakowanym prezentem jest cudowną nagrodą za włożony trud i pamięć. Największą uwagę poświęca się oczywiście samemu prezentowi, ale także jego ładne opakowanie jest niezwykle istotne. Jakie prezenty można zapakować w papierowy kosz? Oto kilka naszych cennych wskazówek!

Dostosuj prezent do wielkości papierowego kosza

Wielkość prezentu ma ogromny  wpływ na to, jak można go zapakować. Do wyboru jest przecież wiele możliwości. Dopasuj wielkość papierowego kosza na prezenty, możesz go również dowolnie ozdobić. Ostatnio minimalizm jest bardzo modny, więc nawet w tym przypadku papierowy kosz świetnie się sprawdzi. Można z powodzeniem zapakować tam małe prezenty, takie jak biżuteria, kosmetyki, perfumy lub krawaty i przewiązać pudełko delikatną wstążką. Większe prezenty to również większy wysiłek podczas pakowania. I tutaj z pomocą nadciągają papierowe kartony, które przecież można zapakować w ozdobny papier. Dodanie do niego wstążki lub kokardki będzie zawsze dobrym pomysłem.

Kosze okolicznościowe

W ostatnim czasie częstym sposobem zapakowania prezentów są właśnie kosze okolicznościowe. Takie prezenty można stworzyć samodzielnie kupując papierowy kosz i kilka prezentów. Wystarczy włożyć zakupione elementy do kosza i ładne go ozdobić dekoracjami lub nawet owinąć przezroczystą folią dostępną w niemal każdej kwiaciarni. Podpowiadamy, że aby zaoszczędzić czas można kupić specjalne kosze papierowe w internecie. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ pomaga zaoszczędzić czas i gwarantuje, nam, że prezent będzie miłym zaskoczeniem. Ogromny wybór pozwala na wybranie idealnego rozmiaru kosza na daną okazję. W takie kosze najlepiej zapakować alkohole, słodycze, kawy i herbaty. Kosze okolicznościowe są również dedykowane na Święta Wielkanocne, a także Święta Bożego Narodzenia. Taka różnorodność pozwala na wybranie prezentu, który będzie idealny na daną okazję.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na papierowy kosz?

To bardzo proste i efektywne rozwiązanie. Możesz dobrać idealny rozmiar do danego prezentu, taki kosz jest wytrzymały i solidny. Zyskasz pewność, że zakupiony prezent nie ulegnie uszkodzeniu, a obdarowana osoba otrzyma go w estetycznym opakowaniu. Na rynku istnieje teraz bardzo bogaty wybór tego typu koszy, możemy wybrać różne rozmiary i kolory. Jest to również bardzo tanie rozwiązanie, często bardzo opłacalne dla firm. Przedsiębiorstwo niskim kosztem może zorganizować estetyczne opakowanie dla setek prezentów, taki kosz może być  z powodzeniem wykorzystany w gospodarstwie domowym.

Czy ozdobić papierowy kosz?

Ozdobienie koszy papierowych, w których znajdują się wszelkie, starannie zgromadzone prezenty jest bardzo mocno istotne. Często stosuje się celofan, którym owijany jest cały kosz papierowy, a wiązanie zakończone jest estetyczną kokardą. Jednak ozdobienie można w różnoraki sposób urozmaicić. Kosze Bożonarodzeniowe najlepiej jest ozdobić czerwoną kokardą, z kolei kosze Wielkanocne mogą być ozdobione w licznych kolorach wiosny. Dno kosza może być pokryte specjalnym siankiem dekoracyjnym – położone na tak przygotowanym spodzie prezenty będą wyglądały niezwykle korzystnie. Oczywiście papierowe kosze moga być same w sobie ozdoba, można je jedynie przewiązac prostym sznurkiem.

 

Author: Wałbrzyszanin

Prosimy o udostępnienie