O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Czym kierować się przy wyborze koloru biżuterii?

Bransoletka Pandora jest kultowych produktem duńskiej firmy. Dzięki możliwości jej komponowania za pomocą charmsów i zawieszek każda z użytkowniczek będzie mogła podkreślić swój indywidualny styl. Firma Pandora od wielu lat dostarcza najwyższej jakości oryginalną biżuterię. Bogactwo wzorów, kolorów i materiałów zadowoli najbardziej wymagające klientki. Aby stać się kreatorem swojej biżuterii, należy zdecydować się na zakup eleganckiej bransoletki Pandora wraz z zawieszkami.

Z jakich elementów składa się bransoletka Pandora?

Bransoletka Pandora składa się z trzech elementów podstawowych, które można dowolnie komponować w celu wyrażenia swojego indywidualnego stylu. Są nimi sama bransoletka, charmsy oraz łańcuszek zabezpieczający. Ten zestaw dopełniają zawieszki. Wszystkie te elementy mogą być oddzielone specjalnie zaprojektowanymi separatorami i klipsami. Wyjątkowość tego rodzaju biżuterii polega na tym, że poszczególne jej elementy zostały wykończone ręcznie z niezwykłą precyzją. Przed rozpięciem bransoletki i zsunięciem się zawieszek chroni skutecznie wytrzymałe zapięcie, dlatego każda z pań nie musi obawiać się o utratę tak pięknej biżuterii. Wysoką jakość produktu gwarantują szlachetne materiały, z których jest wytwarzana, a bogactwo wzorów oraz kształtów o bogatej symbolice pozwoli utrwalić najważniejsze etapy naszego życia. Każda z pań ma do wyboru szereg motywów, zwierzęcych, kwiatowych, wzorów geometrycznych i liter, co pozwoli stworzyć niezwykłą, spersonalizowaną i jedyną w swoim rodzaju biżuterię dla stylowej kobiety.

Z jakich materiałów wytwarzana jest bransoletka Pandora?

Bransoletka Pandora powstaje z najwyższej jakości materiałów, do których należy, złoto,  srebro lub unikalne stopy metali platerowanych 14 – karatowym różowym i 18 – karatowym złotem. Nie zawiera ona niklu, dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych u użytkowniczek tej wyjątkowej biżuterii. Złoto jest materiałem, któremu można nadać dowolny kształt, a projektanci firmy doceniają je za wytrzymałość oraz wyjątkowe walory estetyczne i zmieniają w piękną, luksusową biżuterię o różnych barwach. Natomiast srebro od wieków jest wykorzystywane do wytwarzania ozdób. Cenione jest za swoje uniwersalne właściwości i piękno.  To właśnie z niego powstaje większość biżuterii marki Pandora. W przypadku srebra próby 925 stop zawiera aż 92,5% czystego srebra, a pozostała część to inne metale, przede wszystkim miedź. Dla pań, które preferują świetlistą biżuterię doskonałym wyborem będzie unikalny stop metali platerowany romantycznym, wyjątkowym 14 – karatowym różowym złotem

Pandora rose gold – piękna biżuteria dla wyjątkowych kobiet

Kobiety podkreślają swój styl za pomocą biżuterii. Bransoletki srebrne i złote dobrze wyglądają przy określonym typie urody. Kolekcja Pandora rose gold jest zupełnie wyjątkowa. Ze względu na ciepły blask różowego 14 – karatowego złota, z którego jest wytwarzana pasuje do każdej karnacji skóry i typu urody, dlatego wszystkie panie mogą bez obaw zaopatrzyć się w tego rodzaju produkt. Projektantom firmy Pandora przy tworzeniu kolekcji rose gold przyświecał właśnie ten cel. Pragnęli stworzyć produkt uniwersalny dla każdej kobiety.

Co warto wiedzieć o kolekcji Pandora rose gold?

W przypadku kolekcji Pandora rose gold mamy do czynienia z produktem, który charakteryzuje się unikalnym stopem metali w postaci srebra i miedzi platerowanym 14 – karatowym różowym złotem. Ma ono niezwykły charakter, kojarzący się nie tylko z przepychem i luksusem, ale również delikatnością i romantycznością. Biżuteria została wykończona ręcznie z dbałością o każdy najmniejszy detal.

bransoletka

Co składa się na kolekcję Pandora rose gold?

Na kolekcję Pandora rose gold składają się charmsy, które zostały wykonane ze szkła Murano, klipsy, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bazy do charmsów, a także łańcuszki zabezpieczające. Znajdują się w niej symbole odnoszące się do miłości, rodziny, a także symbole yin i yang, oko opatrzności i wiele innych. Pojawia się tu także biżuteria z motywami roślinnymi, na przykład bratka o pięknym i głębokim odcieniu fioletu szlachetnych kamieni, który doskonale współgra z różową poświatą złota. Biżuteria z kolekcji Pandora rose gold idealnie nadaje się na każdą okazję. Może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby: mamy, siostry, przyjaciółki lub ukochanej.

Jak pielęgnować biżuterię z kolekcji Pandora rose gold?

Dla zachowania blasku biżuterii platerowanej różowym złotem należy ją polerować miękką szmatką z użyciem zestawu pielęgnacyjnego, który został stworzony specjalnie z myślą o tego rodzaju ozdobach. Biżuterię moczy się przez dwie minuty w roztworze czyszczącym Pandora, a następnie osusza i poleruje szmatką. Ważną kwestią jest jej przechowywanie w szkatułce lub specjalnym woreczku. Należy zdjąć biżuterię przed aktywnością fizyczną, kąpielą,  pływaniem i chronić przed osadami z kremów, makijażu, balsamu i perfum.

Author: Redaktor MK

Prosimy o udostępnienie