O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Wyprawa dookoła Afryki – edukacyjne wakacje

Wiele osób marzy o wylocie w odległe strony, do egzotycznych miejsc. Wspaniałym kierunkiem, który zainteresuje każdego, jest Afryka. Kontynent ten jest miejscem zupełnie odmiennym i bardzo różniącym się od Europy. Wycieczka jest zatem wspaniałą okazją do ujrzenia odmiennej kultury oraz przeniesienia się w zupełnie inny klimat. Afryka to miejsce, które charakteryzuje się dzikością natury – jest tam wiele niezamieszkałych terenów, rozległych kanionów i pustyń. Mimo tego znajdują się tam także liczne, atrakcyjne i ekskluzywne kurorty. Pozwala to na zorganizowanie wyjazdu marzeń – pełnego przygód i wrażeń, ale także dającego możliwość odpoczynku. Wycieczka do Afryki to gwarancja niezapomnianych wakacji, na których można nie tylko wypocząć, ale także wiele się nauczyć i ujrzeć miejsca, których dotąd się nie widziało.

Lot do Afryki – wyprawa pełna emocji i wrażeń

Kontynent afrykański daje możliwość podróży w zupełnie nieznane strony. Jest to wspaniała propozycja dla osób, które znudzone są typowymi, europejskimi wakacjami i chciałyby zobaczyć coś zupełnie innego.

Kontynent afrykański pozwoli na niezapomnianą wycieczkę. Miejsce to daje możliwość wyjazdu w dzikie rejony, pełne zwierząt i krajobrazów, które wielu osobom się nawet nie śniły.

Afryka to zupełnie inny świat i wakacje tam są gwarancją niezapomnianych wrażeń i wielu przygód. Wyprawa ta zapewni każdemu sporą dawkę pozytywnych emocji oraz jest gwarancją ujrzenia nieznanych nam dotąd miejsc i zwierząt. Każdy zapalony podróżnik powinien pojechać w to piękne, dzikie miejsce i ujrzeć wspaniałą naturę oraz poczuć klimat tego kontynentu.

Namibia – miejsce pełne dzikiej natury

Afryka oferuje wiele wspaniałych miejsc, które warto zobaczyć. Ciekawą propozycją jest wycieczka objazdowa po Namibii, która zapewni wyjątkowe i pełne emocji wakacje. Można tam ujrzeć zachwycające widoki, które zapierają dech w piersiach. W Namibii znajduje się:

  • jeden z największych kanionów na świecie,
  • czerwone wydmy,
  • Wybrzeże Szkieletowe,
  • Park Narodowy Etosha.
  • Ponadto miejsce to słynie z dzikich wodospadów Epupa,
  • pięknych pustyń oraz wiosek plemiennych, które ukazują odmienną kulturę i nieznane Europejczykom zwyczaje.

Miejsce to nie jest jednak pozbawione dorobku cywilizacji – jest tam wiele nowoczesnych miast, które do złudzenia przypominają te amerykańskie. Jednym z nich jest Walvis Bay, które zachwyca swoim urokiem i przyciąga licznych turystów.

Wycieczka po Namibii to gwarancja wielogodzinnych wędrówek w otoczeniu dzikiej przyrody. Podróż do Afryki zapewni wspaniałe wakacje, zupełnie inne niż w turystycznym kurorcie. Oferta jest niezwykle szeroka – można udać się bezpośrednio do Namibii lub wykupić wycieczkę objazdową po najróżniejszych zakątkach kontynentu afrykańskiego. Niezwykle urokliwy jest także Botswan i Zimbabwe, które oferują pełną wrażeń wycieczkę pośród dzikiej natury.

wyprawy po Afryce

Afryka – szczegółowy plan podróży w nieznane

W zależności od wybranej oferty plan zwiedzania jest inny. Wycieczka rozpoczyna się zawsze od przylotu do Windhoek Airport. Klienci we własnym zakresie muszą wykupić przelot do tego miasta oraz wizę. Po przybyciu turyści mają już zapewnioną kompleksową opiekę wykwalifikowanej kadry przewodników. W zależności od wybranej wycieczki klienci rozpoczynają swoją niezapomnianą podróż po Afryce. Turyści dokładnie zapoznawani są planem i harmonogramem, który stworzony został tak, aby zapewnić jak najwięcej emocji i pozytywnych wrażeń.

Najczęściej wycieczki są 13/14 lub nawet 16 dniowe – dzięki temu każdy może w pełni zagłębić się w kulturę i klimat tego miejsca. Plan jest harmonijny i stworzony tak, żeby turyści mogli ujrzeć wszystko, co najpiękniejsze. Turyści mogą ujrzeć nieznane im dotąd miejsca – np. piękną wyspę Kubu, która charakteryzuje się kombinacjami formacji skalnych, baobabów oraz przestrzeni solnisk. Ponadto turyści będą mogli ujrzeć wspaniałe kaniony, jeziora, laguny, rzeki, pustynie i sawanny.

Plan przewiduje także wycieczkę do najpiękniejszych rezerwatów przyrody w Afryce – np. Moremi. Podczas wakacji klienci będą mogli ujrzeć wspaniałe wodospady, malownicze wioski i piękne, nieznane Europejczykom zwierzęta – dzikie konie, hipopotamy czy lwy. Wszystko to sprawia, że wyprawy do Afryki są gwarancją niezapomnianych wrażeń i emocji. Koszt wakacji uzależniony jest od rodzaju wycieczki, warto jednak zaznaczyć, że wspomnienia z tej podróży są bezcenne i warto zainwestować w nie każde pieniądze.

Author: Wałbrzyszanin

Prosimy o udostępnienie