O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Wypożyczalnia samochodów luksusowych – jakie samochody tam znajdziemy?

Decydując się na wypożyczenie samochodu, wszystko zależy tak naprawdę od tego w jakim celu chcemy go wykorzystać. Gdy potrzebujemy większego auta na wakacje lub daleką podróż, najlepiej zdecydować się na busa czy auto w stylu SUV. Jeśli jednak marzy nam się luksusowy model, lepiej postawić na samochód klasy Premium. Na takowy decydują się w większości biznesmeni podróżujący służbowo lub osoby chcące spędzić czas w większym mieście iście po królewsku. Na przykład w trakcie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych – Warszawa

W każdym dużym mieście znajdziemy nawet kilka wypożyczalni samochodów. Jest to związane z obecnością lotnisk, stacji PKP, dużą ilością rozrywek i atrakcji. Warto jednak znaleźć firmę, która umożliwi nam szeroki wybór aut. Do takiej zalicza się z pewnością działająca na terenie Krakowa, Rzeszowa i właśnie Warszawy – wypożyczalnia samochodów luksusowych Carent24. Dzięki niej będziemy mieć możliwość wypożyczenia auta z klasy A, B, C, D i Premium.

W ofercie carent-24.pl znajdziemy między innymi Jeep  Wrangler Klasa SUV Premium+, Lexus NX 300h Hybrid Klasa SUV Premium+ czy Audi A4 Cabrio. Jeśli więc stawiamy na auto najwyższej jakości, zależy nam na konkretnej marce i dogodnych warunkach współpracy, z pewnością warto! Tym bardziej, że wspomniana firma umożliwia atrakcyjne warunki wypożyczania swoich aut. Do wyboru pozostaje bowiem wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy, jak i wynajem dla podróżujących samolotem.

Ten ostatni jest niezwykle cenny. Bardzo często zdarza się bowiem, że osoby podróżujące samolotem po wylądowaniu nie mają podstawionego samochodu. Carent24 umożliwia wypożyczenie auta poprzez swoją stronę internetową, dlatego podróżujący tego rodzaju mają możliwość już przed wylotem dopełnić wszelkich formalności. Aby skorzystać w wybranego samochodu muszą wcześniej zarezerwować go telefonicznie lub mailowo. Po ustaleniu modelu pojazdu i terminy wypożyczenia należy skontaktować się z pracownikiem firmy i potwierdzić rezerwację. Podczas takowej nie obowiązuje natomiast zaliczka. Co też jest  z pewnością ogromnym plusem.

Wynajem krótkoterminowy i średnioterminowy – dla kogo?

Z kolei możliwość wypożyczenia aut innego rodzaju, to również ogromne ułatwienie dla niektórych osób.
Z takowych rozwiązań korzysta bowiem więcej ludzi, niż mogłoby się wydawać! Przejdźmy jednak do omówienia poszczególnych przypadków i sytuacji.

Z pierwszej opcji najczęściej korzystają osoby, które na stałe mieszkają poza Polską. Do kraju zjeżdżają natomiast na kilka dni lub tygodni i potrzebują odpowiedniego środka transportu. Po takie rozwiązanie chętnie sięgają również ci, którzy musieli oddać swoje auto do naprawy i potrzebują samochodu zastępczego. Nie bez znaczenia pozostają również krótkie wypady w większym gronie czy inne nieprzewidziane sytuacje losowe. Auto zastępcze, sprawdzone i komfortowe jest wtedy na wagę złota.

Z kolei gdy mówimy o wynajmie średnioterminowym, to z niego najchętniej korzystają osoby prowadzące firmy. Na przykład wtedy, gdy w przedsiębiorstwie pojawiają się dodatkowe zadania, a więc tak zwane prace sezonowe. Pracowników okresowych przybywa i trzeba zapewnić im transport. To również idealna opcja dla tych, którzy nie chcą wiązać się umową leasingu na długie lata. W cenę takowego wynajmu wliczone jest kolejno: przygotowanie auta, ubezpieczenie pojazdu, pomoc 24 godziny na dobę (w przypadku różnych nieoczekiwanych wydarzeń), opony zimowe lub letnie, w przypadku awarii podstawienie auta zastępczego, a także pokrycie kosztów za przegląd auta.

Author: Wałbrzyszanin

Prosimy o udostępnienie