O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Propozycje fryzur na karnawał

Po świątecznym okresie przyszedł czas na karnawał i imprezy. Początek roku to świetna okazja, aby nieco poszaleć w kwestii fryzur i makijażu. Oto najlepsze fryzury imprezowe, które świetnie sprawdzą się przez cały karnawał.

Loki, fale i warkocze

warkoczDuże loki i seksowne fale idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji – niezależnie od tego czy wybieramy się na domówkę do znajomych, czy na wielki bankiet. Wyglądają zarówno elegancko, jak i efektownie, a jednocześnie w prosty sposób możemy je zrobić w domu – przy użyciu lokówki. Jeżeli nie mamy długich włosów lub chcemy zwiększyć ich objętość, przedłużmy je, używając bezszwowych włosów clip-in.

Nawet jeżeli masz krótkie włosy to możesz postawić na warkocz. Zacznij od ich przedłużenia wykorzystując proste pasma na spinkach. Następnie weź dużą część z jednej strony głowy i spleć ją w francuski warkocz do tyłu, aż do karku. Zabezpiecz tę stronę za pomocą wsuwek. Ułóż mniejszy warkocz po drugiej stronie twarzy, chowając końce za uchem.

Kucyki  i eleganckie upięcia

Elegancki, wysoki kucyk może natychmiast pomóc w osiągnięciu efektu, ukazując kości policzkowe oraz idealny kontur twarzy. Rozważ tę fryzurę na karnawał, gdy wybierasz rockowy look, lub gdy potrzebujesz idealnego uzupełnienia odważnego stroju. Dodaj kroplę olejku do włosów, aby je wygładzić.

Bardziej wyrafinowane podejście do klasycznego wysokiego kucyka to kucyk, który zapleciemy w kłosek. To idealne rozwiązanie zwłaszcza jeżeli uwielbiamy trzymać włosy z dala od twarzy. Jeżeli nasze włosy są zbyt krótkie to warto postawić na przedłużanie.

Myślisz o koku na czubku głowy? Zbierz włosy na czubku głowy w kucyk, a następnie skręć je i utrwal wsuwkami. To prosta i elegancka fryzura. Jeżeli chcemy nadać jej więcej świątecznego klimatu dodajmy piękną przepaskę – akcesoria do włosów są wyjątkowo modne. Eleganckim rozwiązaniem jest też spięcie włosów na karku ozdobną spinką. Wystarczy wypuścić kilka pasm przy twarzy i uzyskamy romantyczny wygląd, który podkreśla rysy twarzy.

Jeżeli szukamy odważniejszej fryzury to rozpuśćmy włosy, ale zwiążmy w mały kok kilka pasm na czubku głowy. Dzięki temu odsłonimy twarz i nadamy jej innego wyglądu. Natomiast gładko upięty kok to klasyka, która zawsze się sprawdza. Aby wyglądał naprawdę elegancko po upięciu włosów nałóż na nie odrobinę olejku, aby żaden kosmyk się nie wysunął.

Korona z warkocza i efektowne akcesoria

Jeżeli szukamy czegoś naprawdę efektownego to zaplećmy dookoła naszej głowy koronę z warkocza, który z jednej strony będzie doplatany. Taką kunsztowną fryzurę możemy zakończyć piękną spinką, która ukryje końcówki włosów. Jej zaletą jest to, że utrzyma włosy z daleka od naszej twarzy i będzie spektakularnie wyglądać przez całą karnawałową imprezę.

Wszelkiego rodzaju spinki, wsuwki i diademy to obecnie bardzo modne akcesoria, które świetnie sprawdzą się na karnawałowych imprezach. Czasem wystarczy ozdobna przepaska, aby całkowicie zmienić wygląd fryzury.

Author: Wałbrzyszanin

Prosimy o udostępnienie