O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Poznaj podstawowe parametry foteli do pobierania krwi

Obecnie dostępne w sprzedaży fotele do pobierania krwi posiadają całkiem dużo przydatnych funkcji – mogą z powodzeniem służyć również jako fotele laryngologiczne, okulistyczne, czy też fotele służące do wykonania chemioterapii, a nawet służyć w domach prywatnych, jeśli zachodzi taka potrzeba. Jakie są najważniejsze cechy foteli do pobierania krwi? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Komfortowa regulacja

Niektóre zabiegi wymagają pozostania w określonej pozycji przez dłuższy czas, warto zatem postawić na fotel, z którego korzystanie będzie możliwie wygodne zarówno dla pacjentów, jak i dla lekarzy. Wygodne oparcie i system podłokietników zapewniają możliwość dostosowania fotela do wzrostu pacjenta, a wyposażenie modelu w zagłówek daje możliwość zapewnienie wygodnego i stabilnego podparcia głowy. Możliwość wyregulowania podłokietnika nie tylko w zakresie góra-dół, lecz też na boki daje większą możliwość ułożenia przedramienia w odpowiedni sposób przed wykonaniem zabiegu. 

Wysokiej jakości materiały

Aby fotele do pobierania krwi służyły jak najlepiej, muszą być wykonane z jak najlepszych materiałów, obejmujących tapicerkę bezszwową oraz rury wykonane ze stali nierdzewnej. Brak szwów na tapicerce uniemożliwia gromadzenie się kurzu i tym samym zapobiega rozwojowi groźnych dla osłabionego zdrowia pacjentów bakterii. Z kolei wybór stali nierdzewnej zapobiega pojawieniu się korozji i gwarantuje odporność na częste mycie i odkażanie, jakie towarzyszy przygotowywaniu miejsc zabiegowego przed każdym pacjentem. Dobrze dobrane materiały będą odporne również na uszkodzenia mechaniczne, obejmujące obicia, zarysowania lub rozerwanie tapicerki, której żywy kolor nie wyblaknie pod wpływem działania promieniowania słonecznego. 

Szybkie czyszczenie foteli do pobierania krwi

Jako że placówki służby zdrowia przyjmują w ciągu dnia dziesiątki pacjentów i sama wizyta może trwać nieco dłużej, odkażanie gabinetu i przygotowanie go na wizytę kolejnej osoby nie może trwać zbyt długo, nadmiernie wydłużając czas oczekiwania w kolejce. Co więcej, wykorzystane materiały nie mogą ulegać zniszczeniu podczas częstego mycia i odkażania, zachowując na dłużej piękny, nowy wygląd, co ma duży wpływ na odbiór gabinetu przez odwiedzających. 

Multifunkcyjne zastosowanie

Koszt zakupu każdego pojedynczego elementu wyposażenia do gabinetu medycznego potrafi być bardzo odczuwalny dla budżetu placówki. Aby go odciążyć, warto decydować się na wielofunkcyjne meble medyczne, jakimi mogą być właśnie fotele do pobierania krwi. Obecnie istnieje możliwość zakupu foteli, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w wykonywaniu zarówno pobierania krwi, jak i wykonywania badań okulistycznych czy też laryngologicznych. 

Gdzie warto zamówić fotele do pobierania krwi?

Obecnie firmy prześcigają się w zapewnieniu klientom jak najlepszych mebli medycznych, dzięki czemu wielogodzinne wykonywanie obowiązków zawodowych będzie zapewniało dużo większy komfort niż dotychczas. Jednym z miejsc, w którym warto złożyć zamówienie na dobrej jakości meble medyczne, jest sklep internetowy U.B.M. Kotasińska, w którym oprócz foteli do pobierania krwi dostępne są również stoliki do badania niemowląt, łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe, parawany medyczne, asystory stomatologiczne i wiele innych niezbędnych elementów wyposażenia.

Estetyczny wygląd mebli medycznych – jak duże ma znaczenie w nowoczesnym gabinecie?

Współcześnie gabinety medyczne, szczególnie gdy mówimy o placówkach prywatnych, w niczym nie przypominają placówek, jakie możemy pamiętać z nieco dawniejszych czasów. Obecnie wygląd gabinetu ma ogromne znaczenie, dlatego że ciepłe, delikatne kolory i przytulny wystrój pomagają pacjentom poczuć większy komfort psychiczny i zmniejszyć poziom stresu przed wizytą. 

Udział w budowaniu pozytywnego wizerunku niebagatelną rolę odgrywają więc meble medyczne, dlatego też zwróć uwagę na sklep, w którym go wybierasz. Koniecznie postaw na sprawdzoną placówkę z dobrymi opiniami i meblami, z jakich będziesz korzystać przez długie lata.

Author: Redaktor MK

Prosimy o udostępnienie