O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Na czym polega termokoagulacja naczynek z ThermaVein?

Niska samoocena bardzo często dotyczy wyglądu. To co widzimy w lustrze powoduje, że przestajemy wierzyć w swoje piękno. Niekiedy powodem tego są pojawiające się na twarzy i ciele zaczerwienienia w formie drobnej siateczki. Wynikają one z pękniętych naczynek krwionośnych, widocznych na twarzy czy też nogach (tzw. pajączki). Jak sprawić, by zniknęły?

Chcąc walczyć o lepszy wygląd stosuje się różnego rodzaju kosmetyki, dedykowane temu problemowi. Niestety nie przynoszą one zawsze zadowalających rezultatów. Z pomocą przychodzą zdobycze technologii, które wykorzystywane w medycynie estetycznej, pozwalają na zredukowanie swoich kompleksów. Jednakże pojawia się problem, związany z ich wykorzystaniem. Nie każdy bowiem sprzęt pozwala na uzyskanie szybkich rezultatów, czy też przeprowadzenie bezbolesnych zabiegów. Istnieje jednak rozwiązanie idealne – urządzenie ThermaVein.

Przebieg zabiegu z urządzeniem ThermaVein

Technologia wykorzystana w urządzeniu ThermaVein to termokoagulacja naczynek, prowadzącej do zamknięcia pękniętych naczynek krwionośnych, przy jednoczesnym usunięciu powstałych zmian skórnych. Cały zabieg polega na dostarczeniu określonej, w pełni kontrolowanej, dawki fal radiowych o wysokiej częstotliwości, do warstw skóry, gdzie występuje problem. Emitowana energia prowadzi do podgrzania najdrobniejszych naczyń krwionośnych. Precyzja zabiegu uzyskiwana jest dzięki ultra-cienkiej igle. Wprowadzana jest ona nad naczynko, które poprzez ciepło, zamyka się. Pozwala to tym samym na bezpieczne przeprowadzenie zabiegu, podczas którego nie ma najmniejszego ryzyka uszkodzenia tkanek sąsiednich.

Czas trwania zabiegu termokoagulacji to około 15 minut. To szybki i bezbolesny proces, którego efekt jest natychmiastowy. Innowacyjna technologia pozwala nie tylko szybko zauważyć rezultat, ale także utrzymać go na zawsze. Wystarczy jedna wizyta, aby móc się cieszyć swoim nowym wyglądem. Nie ma także prawdopodobieństwa nawrotu zmian skórnych. Podczas zabiegu przy użyciu urządzenia ThermaVein nie występuje ryzyko poparzeń lub też blizn. Tym samym należy podkreślić, że zmiany skórne, w postaci pajączków, rubinów itp. znikną na zawsze.

Możliwe jest ewentualne wystąpienie delikatnego obrzęku oraz mikro strupków w miejscu przeprowadzonego zabiegu. Nie trzeba się tym jednak martwić. Znikną one już kilka godzin po zakończonym zabiegu. Warto również wspomnieć, że są na tyle niewielkie, że przykryje je delikatny makijaż.

Przed poddaniem się zabiegowi nie trzeba poddawać się większych przygotowaniom. Należy się stosować jedynie do zaleceń lekarza, które udzieli na wstępnej konsultacji. Ważne jest np. nieeksponowanie ciała na słońce, zwłaszcza miejsc, gdzie występują zmiany skórne, a także nawadnianie się. Metoda pozwala na rezygnacje z długiego czasu rekonwalescencji: konieczności noszenia opasek uciskowych lub innej specjalnej odzieży.

termokogaulacja naczynek

Korzyści wykorzystania ThermaVein

Właściwości zabiegu termokoagulacji pozwalają na szerokie zastosowanie. Metoda ta wykorzystywana jest przy leczeniu pajączków naczyniowych i innych rozszerzonych naczynek krwionośnych. Możliwe jest także usuwanie prosaków oraz punktów rubinowych. Nie ma większego znaczenia, w jakim miejscu postała dana zmiana skórna. Urządzenie ThermaVein pozwala na zastosowanie go bez względu na rodzaj skóry lub też punktu. Najczęściej metoda ta stosowana jest na:

  • twarzy,
  • szyi,
  • dekolcie,
  • ramionach,
  • plechach,
  • brzuchu,
  • nogach,
  • śluzówkach (np. przedsionkach nosa).

Urządzenie ThermaVein posiada wszelkie certyfikaty, które świadczą o pełnym bezpieczeństwie stosowania. Stanowi to korzyść zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Ten pierwszy zyskuje pełną gwarancję bezpieczeństwa, a także zadowalających efektów. Drugi znów, może podnieść prestiż świadczonych przez siebie usług. Ta innowacyjna technologia pozwala na realizowanie zabiegów bez względu nie tylko na miejsce powstania zmiany skórnej, ale także porę roku. Skuteczność działania oraz precyzja ultra-cienkiej igły sprawiają, że uzyskiwane rezultaty są spektakularne. Sam zabieg jest przy tym także bardzo komfortowy.

Piękny wygląd jest na wyciągnięcie ręki. Po przeprowadzeniu zabiegu termokoagulacji, stosując ThermaVein, szybko można uzyskać efekt jednolitej skóry. Jej koloryt ulegnie znacznemu polepszeniu. Pozwala on cieszyć się promiennym wyglądem twarzy oraz nogami bez pajączków.

Author: Wałbrzyszanin

Prosimy o udostępnienie