O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Który ekskluzywny hotel we Wrocławiu jest najlepszy?

recepcja hotelu Jasek premiumStali bywalcy najlepszych hoteli we Wrocławiu mogliby zapewne napisać na ten temat obszerną książkę, gdyż jak Wrocław długi i szeroki, mnóstwo w nim wysokiej jakości ekskluzywnych hoteli. Jak wybrać ten najlepszy? Jakie cechy ma w sobie najlepszy hotel? Oczywiście, jest to w dużej mierze kwestia indywidualna, gdyż każdy z klientów ma własne, nierzadko całkowicie odmienne standardy i oczekiwania, lecz warto mimo wszystko obserwować rankingi, by móc na ich podstawie ocenić, który hotel będzie w stanie najpełniej spełnić aktualne zapotrzebowania.

Ekskluzywne hotele we Wrocławiu

The Granary- La Suite Hotel

Wysokie noty otrzymuje od klientów The Granary- La Suite Hotel. Restauracja urządzona w stylu starego spichlerza oferuje bogate menu, a pokoje oferowane są w czterech standardach: Executive, Garden, Premium i Deluxe. Ceny wynoszą od 390 do 660 zł za osobę za nocleg. Pokoje są przestronne, wyposażone w luksusowe łazienki, meble zostały wykonane na specjalne zamówienie, a ci z gości, którzy przyjechali nie tylko po wypoczynek, również będaustaysfakcjonowani- znajdą tu dla siebie wydzieloną przestrzeń do pracy, która spełni nawet najwyższe oczekiwania i zapewni dogodne warunki do wykonywania pracy w ciszy i skupieniu. Osoby potrzebujące większej przestrzeni mogą skorzystać z oferty piętrowych apartamentów Deluxe, w których na pierwszym piętrze zastana sypialnię z łazienką a na drugim piętrze pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym i toaletą dla gości. Obecnie, przy dokonywaniu rezerwacji przez booking.com, udzielany jest stuzłotowy rabat.

AC by Mariott Wrocław

W hotelu tym goście mają do dyspozycji 91 pokoi w wersjach: Standard, Comfort oraz Junior Suite, można wybrać także pokój z tarasem. Miłośnicy strefy wellness też znajdą tu coś dla siebie- do dyspozycji gości pozostawia się strefę fitness, basen, saunę, jacuzzi, masaże oraz zabiegi SPA. Klienci poszukujący zacisznego kąta do pracy również się nie rozczarują- Media Salon został stworzony specjalnie z myślą o ludziach pracy. W ofercie specjalnej zorganizować można konferencję, w cenie jest wynajem sali, przerwa kawowa oraz lunch dla uczestników spotkania.

ZAREZERWUJ POKÓJ W HOTELU JASEK PREMIUM!

 

Hotel Jasek Premium

W ofercie znajduje się tu 96 komfortowych, eleganckich pokoi, każdy z nich jest wyposażony w przestronną łazienkę oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego. Hotel ma ogromną zaletę- jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Dostępne są pokoje jedno-, dwuosobowe, jak i apartamenty i pokoje dla par. Dostępne warianty noclegowe to Standard oraz Deluxe. W standardzie Deluxe zawiera się m.in. łóżko typu Queen lub King Bed, minibar, sejf oraz zestaw kawowy oraz zestaw kosmetyczny. Pokoje w Hotelu Jasek Premium we Wrocławiu przygotowane są do obsługi rodzin z dziećmi oraz sam hotel na wynajem apartamentów dla dwojga na specjalne okazje, takie jak rocznica, lub, po prostu bez okazji. Każdy moment jest dobry, by spędzić romantyczny wieczór we Wrocławskim Hotelu Jasek Premium.

Powyżej zaprezentowane przykłady ekskluzywnych hoteli we Wrocławiu nie wyczerpują oczywiście całego tematu, gdyż jak już wiadomo, jest ich całe mnóstwo. Ekskluzywne pokoje, zabiegi SPA, strefy pracy oraz bogata oferta organizacji imprez biznesowych, prywatnych lub sezonowych sprawiają, że trudno jednoznacznie wybrać jedyny, najlepszy hotel. Niemniej jednak, wybór najlepszego, ekskluzywnego hotelu we Wrocławiu odbywa się metodą prób i porównań miejsc, które najpełniej spełniają nasze aktualne oczekiwania finansowe, estetyczne, kulinarne oraz te dotyczące oferowanych atrakcji.

 

Luksusowy Hotel Jasek Premium Wrocław

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław

Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10

Mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl

Author: Wałbrzyszanin

Prosimy o udostępnienie