O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Korzyści jakie można zyskać zostając konsultantką

Praca konsultantki Oriflame to nie tylko rozdawanie katalogu kosmetycznego wśród klientów i liczenie na to że choć część z nich złoży zamówienie. W rzeczywistości to jedynie mała część perspektyw, jakie daje współpraca z marką i jeden z wielu powodów, dla których tak wielu konsultantów decyduje się związać z Oriflame na lata. Jakie korzyści możesz zyskać zostając konsultantką Oriflame?

Zarabiaj na własnych warunkach i ciesz się dodatkowymi bonusami

Rozpoczynając współpracę z Oriflame wiele osób liczy oczywiście na możliwość zarabiania pieniędzy za sprzedaż kosmetyków. Rzeczywiście, każdy kto dołączy do Klubu Oriflame może rozpocząć własną przygodę ze sprzedażą katalogową i pozyskiwać nowych klientów, jednak to nie jedyna zaleta współpracy z marką. Już na początku, po zapisaniu się do klubu, otrzymujesz dostęp do 20% zniżki na wszystkie kosmetyki i ciekawych bonusów dostępnych po złożeniu zamówień na określoną kwotę i ilość Punktów Premiowych. Ze zniżek tych korzystasz między innymi podczas składania zamówień w imieniu swoich klientów, a wspomniane 20% to właśnie Twój zysk ze sprzedaży.

Decydując się na współpracę z Oriflame to Ty decydujesz jak często realizujesz zamówienia, jak wielu klientów obsługujesz i jak dużo na tym zarabiasz, co czyni z pracy konsultanta jedną z najbardziej elastycznych i dopasowujących się do Ciebie ofert pracy na rynku. Jeśli traktujesz Oriflame jedynie jako źródło dodatkowych kilkudziesięciu złotych w miesiącu, nic w tym złego, a jeśli zechcesz rozwijać się i korzystać z planu biznesowego, jest to jak najbardziej możliwe. To Ty kształtujesz tu swoją karierę.

Podróżuj po świecie i zdobywaj nowe doświadczenia

zdjęcia: https://www.instagram.com/iwona.gierzkiewicz/

Jednym z plusów przejścia na program biznesowy Oriflame i podążania ścieżką rozwoju z marką jest możliwość awansowania na kolejne poziomy w hierarchii dające dostęp do ciekawych bonusów. Jednym z nich są dedykowane dla Managerów i Dyrektorów Struktur Sprzedaży międzynarodowe wyjazdy biznesowe, na których można uczestniczyć w branżowych szkoleniach, zostać wyróżnionym za swoją pracę i poznać naprawdę ciekawych ludzi współpracujących z Oriflame, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami. Bale Dyrektorów i organizowane kilka razy do roku szkolenia międzynarodowe są doskonała okazją by wyrwać się z szarej codzienności i przekonać, że praca z Oriflame to nie tylko sprzedaż kosmetyków i budowanie własnej sieci sprzedaży, ale w dużej mierze także dobra zabawa.

Uczestnicz w szkoleniach branżowych i zostań liderem własnego biznesu

Wspomniane szkolenia organizowane przez Oriflame dla swoich najbardziej zaangażowanych konsultantów na wyższych stopniach kariery są dla początkujących najlepszą motywacją do rozwoju. Uczestnictwo w nich daje niepowtarzalną okazję do poszerzania własnej wiedzy o prowadzeniu biznesu, którym jest współpraca z Oriflame na wyższych szczeblach Managerskich i Dyrektorskich. Naucz się, jak skutecznie zarządzać swoimi konsultantami, jak motywować ich do dalszej pracy i jak poszerzać swoje grono klientów bez narzucania się i nieetycznej promocji.

Praca z Oriflame nie musi zaczynać się i kończyć na sprzedaży kosmetyków z katalogu za kilkadziesiąt złotych zysku w miesiącu. Jeśli czujesz, że rozwój własnego zespołu i awansowanie na kolejne poziomy w strukturach Oriflame jest karierą dla Ciebie, a perspektywa wyjazdów zagranicznych, szkoleń, wysokich premii czy służbowego samochodu brzmi interesująco, spróbuj własnych sił jako konsultantka i sprawdź jak daleko może zaprowadzić Cię praca na własny rachunek!

Author: Wałbrzyszanin

Prosimy o udostępnienie