O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

Dlaczego imprezę firmową warto zorganizować w Hotelu Jasek Premium

recepcja hotelu Jasek premiumWydarzenia biznesowe i spotkania firmowe to świetny sposób na zintegrowanie pracowników, budowanie partnerstwa, nawiązywanie kontaktów oraz tworzenie pozytywnej kultury pracy wśród pracowników i klientów. Jednak określenie miejsca, w którym odbędzie się wydarzenie biznesowe, może być jednym z największych wyzwań, ponieważ może to nadać ton całemu wydarzeniu. Jednym z najlepszych miejsc na organizację imprezy firmowej we Wrocławiu jest Hotel Jasek Premium.

Hotel we Wrocławiu zajmie się szczegółami

Kiedy planujemy organizację imprezy firmowej we Wrocławiu należy wziąć pod uwagę bardzo wiele aspektów, którymi może zająć się hotel. Większość właścicieli firm i managerów nie ma czasu na planowanie wszystkich szczegółów takiego wydarzenia. Jednak w Hotelu Jasek Premium we Wrocławiu pracują profesjonaliści, którzy już nie raz uczestniczyli w przygotowaniu takich imprez. Personel ma wieloletnie doświadczenie w planowaniu wszystkiego – od dużych wesel i konferencji biznesowych po jednodniowe spotkania i bankiety firmowe.

ZAREZERWUJ SALĘ W HOTELU JASEK PREMIUM!

 

Hotel zajmie się cateringiem

Restauracja hotel Jasek PremiumJeżeli nasze wydarzenie firmowe potrwa cały dzień to musimy zaplanować wyżywienie naszych pracowników lub klientów. Jedzenie może być jednym z najtrudniejszych elementów planowania imprezy, dlatego większość hoteli oferuje usługi cateringowe dla firm. Hotel Jasek Premium słynie ze swojej przepysznej kuchni serwowanej w hotelowej restauracji. Niezależnie od tego czy potrzebujemy cateringu na całodniową konferencje szkoleniową, czy na imprezę integracyjną, czy wieczorny bankiet dla pracowników, hotel stanie na wysokości zadania i zapewni nam pyszne jedzenie, które będzie dopasowane do naszych potrzeb. Bardzo ważne jest też to, że restauracja w Hotelu Jasek Premium oferuje również posiłki wegetariańskie, bezglutenowe i bez laktozy. Będzie więc w stanie zorganizować catering dla każdego pracownika wrocławskich firm.

Sale konferencyjne we Wrocławiu

Kiedy organizujemy imprezę firmową we Wrocławiu często najpierw ma ją poprzedzać szkolenie, prezentacja lub inna oficjalna część. Żeby przeprowadzić ją w pełni profesjonalnie niezbędne są sale konferencyjne. Znacznie wygodniej jest, kiedy znajdują się one na miejscu, w tym samy budynku co catering i inne atrakcje. Hotel Jasek Premium oferuje możliwość skorzystania z sal konferencyjnych, w których jest bezprzewodowy dostęp do Internetu, profesjonalne nagłośnienie, tablice, projektory i ekrany do prezentacji, a nawet bezprzewodowe mikrofony. Może się na nich zmieścić od 35 do 250 osób. Z tego względu wrocławskie firmy niezwykle cenią tę lokalizację.

Zakwaterowanie po imprezie firmowej

Jedną z największych korzyści z organizacji imprezy biznesowej w Hotelu Jasek Premium jest wygoda oferowania komfortowych pokoi hotelowych uczestnikom spotkania, zwłaszcza jeśli planujemy wydarzenie, które potrwa dłużej niż jeden dzień. Najważniejszym czynnikiem jest oczywiście upewnienie się, że wybierzemy hotel z wystarczającą liczbą pokoi, aby pomieścić każdego uczestnika. W Hotelu Jasek Premium znajduje się aż 96 przestronnych, klimatyzowanych pokoi, które są wykończone w trzygwiazdkowym standardzie.

Niezwykle ważny jest standard hotelu. Świadczy on bowiem o naszym biznesie. Jeżeli zapraszamy na takie spotkanie naszych klientów i kontrahentów to pokoje za które będziemy musieli się wstydzić mogą przekreślić nasze cele biznesowe. W końcu zależy nam na tym, aby zacieśnić nasze relacje biznesowe i pokazać się z jak najlepszej strony. Jeżeli impreza firmowa skierowana jest do pracowników to niski standard hotelu może sprawić, że poczują się oni niedocenieni. To wpłynie na ich motywację do pracy i może zmniejszyć ich produktywność. Hotel Jasek Premium ma pokoje w najwyższym standardzie. Dzięki temu zyskujemy pewność, że będą one godnie reprezentować naszą firmę.

Luksusowy Hotel Jasek Premium Wrocław

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław

Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10

Mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl

Author: Wałbrzyszanin

Prosimy o udostępnienie