O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

W jakich sytuacjach najlepiej sprawdzi się cynamonowy zapach świecy?

Świeczki zapachowe to dosyć popularny sposób na wprowadzanie w domu przyjemnej atmosfery – obok przytulnie urządzonego wnętrza, zapach również buduje nastrój, jaki panuje w otoczeniu.

Do jakich okoliczności najbardziej pasuje cynamon? Skąd się wywodzi? Gdzie jest najbardziej popularny?

Cynamonowa świeca zapachowa – kiedy będzie dobrym pomysłem?

Charakterystyczny, korzenny aromat kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, z pysznymi wypiekami, a to są istotne dla wielu cechy świąt, ze szczególnym naciskiem na Boże Narodzenie, kiedy to wszyscy gromadzimy się przy stole w miłej, wesołej atmosferze.

Korzenna, unikalna woń cynamonu jest też idealnym pomysłem na randkę. Cynamon jest częstym składnikiem perfum, może być też towarzyszem miłych wieczorów pod postacią aromatycznej świeczki. Randka nie jest jednak jedyną oprócz świąt okazją, przy której sprawdzi się przyjemna woń cynamonu.

Cynamon może wpływać odprężająco, dlatego też wypróbuj zapalenie kilku świeczek podczas urządzania sobie relaksu w wannie. Ma on też wpływ rozgrzewający – jego ciężka, korzenna woń dużo lepiej sprawdzi się zatem w chłodne, jesienne i zimowe wieczory. Wiosną i latem może być ona dla niektórych za mocna.

Skąd wywodzi się cynamon? Gdzie cieszy się największą popularnością?

Cynamon jest znany praktycznie na całym świecie. Największą popularnością cieszy się on m.in. w Chinach, będących obecnie w czołówce, jeśli chodzi o jego produkcję. Inne miejsca, w których jest on często uprawiany, to m.in. Sri Lanka, Mauritius, Madagaskar, Indie, Ameryka Południowa, Azja Północno-Wschodnia, Tajwan, Japonia, Tajlandia i wiele innych krajów o ciepłym, południowym klimacie.

Najpopularniejsze odmiany obejmują cynamon cejloński, kamforowy i chiński. Zbiory odbywają się dwukrotnie w ciągu roku – od drzewa cynamonowca odrywa się korę w porze deszczowej, poddaje krótkiej fermentacji, a następnie suszy – to właśnie wtedy zaczyna się ona charakterystycznie zwijać.

cynamonowa świeca

Cynamonowa świeca zapachowa z niespodzianką

Cynamonowa świeca zapachowa może być doskonałym pomysłem na… prezent? Zapewne, jeśli zdecydujesz się na taki podarunek dla swojej mamy, babci, przyjaciółki lub partnerki, możesz spotkać się z niemałym zdziwieniem. Nie chodzi tutaj jednak o zakup zwykłej świeczki. Chodzi tu o świeczkę z niespodzianką!

Wyobraź sobie to sympatyczne zaskoczenie, gdy po wypaleniu świeczki bliska osoba znajdzie w niej podarunek. Zatapianie drobiazgów typu biżuteria w świeczce to oryginalny sposób na sprawienie przyjemności. Będzie to idealne rozwiązanie, jeśli lubisz zaskakiwać innych nie tylko podarunkiem, lecz też i formą jego wręczania, a także wtedy, gdy chcesz obdarować osobę lubiącą nietypowe niespodzianki.

Świece zapachowe Surprise Candle to wyjątkowy, oryginalny podarunek dla bliskiej Ci kobiety. Jeśli szukasz zatem odpowiedniego sposobu na okazanie swoich uczuć, wypróbuj biżuterię zatopioną w świecy.

Author: Redaktor MK

Prosimy o udostępnienie