O Portalu     Struktura Witryny     Kontakt

3 zegarki G-Shock idealne do biznesowych stylizacji

Zegarki G-Shock pokochało tysiące miłośników funkcjonalnych dodatków. Dzięki swojej niezawodności i wytrzymałości stały się niezawodne i jedyne w swoim rodzaju.

Niektórzy określają je także mianem niezniszczalnych. Zegarki G-Shock to akcesoria nie tylko dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia, ale także tych ceniących sobie nowoczesne funkcje i nowe technologie.

Zegarek Casio G-Shock GST-B100D-1AER

Każdy elegancki mężczyzna musi posiadać w swojej kolekcji zegarek na bransolecie. To idealna i stylowa opcja do biura, ale także na co dzień. Ten model wykonany jest ze stali i charakteryzuje go niezwykła wytrzymałość. Bezpieczne zapięcie na bransolecie uniemożliwia przypadkowe rozpięcia, choć upadek i tak nie stanowił by dla niego zagrożenia. Sama koperta została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, dzięki czemu można cieszyć się absolutnie fenomenalną estetyką zegarka.

Nie trzeba martwić się o wymianę baterii. W tarczy zegarka wbudowane są panele solarne, które napędzają go energią słoneczną. Już ta funkcja świadczy o nowoczesności tego sprzętu, ale to nie wszystko! Zegarek choć posiada analogową tarczę i wiele podstawowych funkcji nie należy do przestarzałych modeli. Posiada on także:

  • Funkcję bezprzewodowego połączenia zegarka z telefonem umożliwiając tym samym dostęp do licznych funkcji np. w momencie zgubienia lub zawieruszenia telefonu wystarczy przycisnąć w zegarku odpowiedni guzik, a ten uruchomi w smartfonie alarm dźwiękowy. Ogromne ułatwienie dla zapominalskich.
  • Stoper i timer o doskonałej dokładności. Sygnał wyzwalany przez timer pozwala zapamiętać powtarzające się zdarzenia jak codzienny meeting, a stoper dokonać pomiaru np. podczas aktywności fizycznej tuż po pracy.

Zegarek Casio G-Shock GR-B200-1AER

Absolutna nowość powstała z myślą o osobach pracujących w biurach, prowadzących dynamiczny tryb życia. Wytrzymały model wykonany z włókna węglowego, zabezpieczonym obudową z żywicy. Sama koperta składa się z trzech warstw żywicy z wkładkami z włókna węglowego, dzięki czemu jest on odporny nie tylko na upadki, ale także na wstrząsy i wodę.

Czarny kolor zegarka czyni go ponadczasowym. Pasuje do każdej stylizacji, zarówno biznesowej, jak i na co dzień. Funkcji ma naprawdę wiele, a wśród nich znajdą się te podstawowe jak: budzik, timer i stoper, jak i te bardziej zaawansowane:

  • System Quad Sensor, czyli zaawansowany system posiadający kompaktowe czujniki, które umożliwiają wykorzystanie kompasu, wysokościomierza, barometru i umożliwiają pomiar temperatury.
  • Krokomierz, który przesyła informację do podłączonego na Bluetooth telefonu. Wykorzystując GPS zbiera informacje o trasie, także o punktach wysokości i przenosi je do dziennika aktywności. Dzięki temu stanowi on swego rodzaju Smartwatch.
  • Wskaźnik lokalizacji, może okazać się szczególnie przydatny dla tych, którym zdarza się coś zgubić lub zapodziać. Rejestruje on położenie telefonu, a później za pomocą sekundnika wskazuje kierunek ostatniej zapisanej lokalizacji zegarka. Wyświetlacz cyfrowy pokaże odległość do docelowej lokalizacji.

modele g-shock

Zegarek CASIO G-Shock Specials GMW-B5000GD-9ER

Ten model to absolutny hit. Kształtem odbiega on od popularnych modeli G-Shocka, ponieważ w odróżnieniu od nich nie posiada okrągłej tarczy, a prostokątną o zaokrąglonych rogach. Stalowa koperta w kolorze złota nadaje właścicielom zegarka niepowtarzalnego charakteru i stylu. Stanowią idealne uzupełnienie każdej biznesowej stylizacji. Poza designerskim wyglądem posiada również mnóstwo funkcji, które ułatwią każdy dzień.

  • Wykorzystuje on technologie Bluetooth, która umożliwia połączenie zegarka ze smartfonem poszerzając jego możliwości.
  • Posiada także odbiornik sygnału radiowego, co oznacza, że odbiera on właściwy sygnał lokalnej strefy czasowej i gwarantuje wyświetlanie zawsze dokładnej godziny. Funkcja szczególnie przydatna w delegacjach i innych wyjazdach służbowych.
  • Posiada także resztę podstawowych funkcji, jak alarm, timer, stoper i funkcję phone fider, umożliwiający znalezienie zagubionego telefonu.
  • Poza tym w tarczy umieszczona została dioda elektroluminescencyjna, która jest używana do oświetlenia tarczy zegarka, zapewniając widoczność o każdej porze.

G-Shock w stylizacjach biznesowych

Zegarek G-Shock stanowi idealne uzupełnienie biznesowej stylizacji. Swoją budową nadaje właścicielom stylu i charakteru. Z garniturem lub eleganckim strojem tworzy idealne i niebanalne połączenie. Zazwyczaj wybierane są zegarki z bransoletą, jednakże te wykonane z innych, wytrzymałych materiałów, cieszą się również niesłabnącą popularnością.

Author: Redaktor MK

Prosimy o udostępnienie